EDUKACINIAI ŽAIDIMAI

Magnetinis RAIDYNAS su užduotėlėmis. 136 raidės, 28 kortelės, 32 užduotys

Šis magnetinių raidžių rinkinys su užduočių kortelėmis padės vaikams smagiai žaidžiant ir be didelių pastangų įsidėmėti raides, išmokti sudėti jas į žodžius ir juos perskaityti. Rinkinyje vaikai ras ne tik 136 magnetines raides, 28 iliustruotas magnetines žodžių korteles, bet ir 16 dvipusių kortelių su 32 užduotimis: teks tinkamai surikiuoti pabirusias žodžio raides arba sugrąžinti į žodį kelias pabėgėles, įveikti labirintą ir atskleisti užšifruotus žodžius, parinkti pirmą žodžio raidę ar rasti tinkamą skiemenį ir pan. Įdomios veiklos užteks visai grupei, nes užduočių korteles vaikai galės pasidalyti.

Linkime drąsiai žengti į kerintį raidžių pasaulį ir patirti nuostabių nuotykių!

Mokomasis žaidimas BO. Kosmosas (5+)

„Kosmosas“ – mokomasis žaidimas, skirtas visiems, besidomintiems kosmosu ir jau turintiems apie jį nemažai žinių, bei tiems, kurie dar tik pradeda savo kosmoso kelionę.

Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir gaus daug naudingų žinių apie mus supančią visatą.

Vaikams nuo 5 metų. 

„KATĖS” stalo žaidimas

 

„Katės“ – tai nuotykių žaidimas. Žaidėjai varžosi, kurio katė pirmoji pasieks finišą. Tačiau pakeliui joms vis kas nors nutinka. Ar tavo katei pavyks nesiblaškyti ir pirmai pasiekti finišą?

„Peliuko gaudynės“ – tai klasikinis šaškių tipo žaidimas, kurio metu peliukas stengiasi pasprukti nuo kačių.

Rinkinį sudaro:

– dvipusė žaidimo lenta,

– 4 metalinės kačių figūrėlės,

– metalinė peliuko figūrėlė,

– žaidimo kauliukas,

– žaidimo taisyklės.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 5+

Žaidėjų skaičius: 2–4.

Kaina – 11,25 Eur.

Edukaciniai mediniai MILAN žaidimai

Mediniai bokšteliai „Gyvūnėliai”. Lavina motoriką, supažindina su spalvomis, dydžiais ir  formomis. Rekomenduojama nuo 12 mėn. Kaina – 15,30 Eur.

Medinis veiklos kubas „Kiškis”. Šis žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį, supratimą, motoriką, loginį, mąstymą. Rekomenduojama nuo 12 mėn. Kaina – 25,80 Eur.

Medinis Balansinis žaidimas „Ateivių bokšteliai”. Lavinamasis žaidimas. Sudėliok figūrėles pagal pavyzdį taip, kad jos balansuotų ir nenukristų. Rekomenduojama nuo 36 mėn. Kaina – 22,80 Eur.

Meniu